• Zwroty i reklamacje

Zwroty

Prawo konsumenckie stanowi, że w odniesieniu do zakupu przez internet towarów takich jak rośliny, ochrona kupującego - jego uprawnienie do odstąpienia od umowy, jest wyłączone. 

Jednakże jako producenci i sprzedawcy sadzonek przyznajemy swoim Klientom prawo do zwrotu towaru w ciągu 30 dni od jego otrzymania, z tym że zwracany produkt musi mieć taką postać w jakiej został dostarczony, oraz że kupujący pokrywa koszty dostawy.

Jeżeli chcesz zwrócić zakupione sadzonki, napisz do nas na adres jura@jura-eko.pl. Uzgodnimy termin i formę zwrotu. 

Nie odbieramy zwrotów nadanych jako przesyłka pobraniowa.

Reklamacje

Prowadząc działalność czynimy wszystko, aby poniższa treść nie była potrzebna żadnemu Klientowi. Niestety, jak każdy, możemy popełnić błąd. Na pewno nie będzie on wynikiem naszego niedbalstwa.

W sytuacji niezgodności towaru z umową, kupujący ma prawo do takich żądań jak wymiana produktu czy odstąpienia od umowy.

Aby złożyć reklamację wystarczy napisać do nas na adres jura@jura-eko.pl. W treści wiadomości prosimy podać co i dlaczego jest reklamowane. Potrzebne będą też dane, za pomocą których będziemy mogli zidentyfikować zamówienie. Odpowiedzi udzielamy możliwie jak najszybciej.