• Jak pakujemy i kiedy wysyłamy

pakowanie-0(2).jpgRealizacja zamówienia trwa zazwyczaj 2 dni robocze, przy czym towar wysyłamy od poniedziałku do środy, aby materiał dotarł do miejsca przeznaczenia w tym samym tygodniu. O wysyłce powiadamiamy w drodze wiadomości e-mail.

Przygotowując rośliny do wysyłki dokładamy wszelkich starań, by dotarły one w nienaruszonym stanie. Sadzonki są układane w taki sposób aby się nie przemieszczały wewnątrz opakowania. Minimalizujemy w ten sposób ryzyko mechanicznych uszkodzeń podczas spedycji.

Zabezpieczamy korzenie przed wysuszeniem. Robimy to na tyle skutecznie, że nawet w przypadku ewentualnego opóźnienia po stronie dostawcy, rośliny można z powodzeniem posadzić.

Każdy paczka oznaczana jest jako towar o delikatnej zawartości, co stanowi informację dla przewoźnika o konieczności uważnego obchodzenia się z nią.

Zamówienia złożone w okresie zimowym realizowane są w indywidualnie uzgodnionych terminach. Przed rozpoczęciem wysyłek kontaktujemy się z każdym klientem w celu ustalenia daty dostawy.